%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tworząc w 1975 roku swoje imperium Giorgio Armani spełnił własne marzenie i od tego czasu niezmiennie realizuje kreatywne koncepcje w niebanalny sposób łączące klasykę z nowoczesnością

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 14 z 14 produktów

W rezultacie w 2001 roku został okrzyknięty najlepszym włoskim projektantem, a kreacje sygnowane charakterystycznym logo jego domu mody należą dziś do najchętniej wybieranych przez gwiazdy i inne ważne osobistości.

Sygnowane materiały z Włoch - limitowane kolekcje

Drukowane jedwabie, wzorzyste wełny płaszczowe i garniturowe, dwustronne żakardy z motywami kwiatowymi, a także delikatnie układające się na sylwetce satyny. Wszystkie prezentowane w tej kategorii ekskluzywne tkaniny sygnowane to limitowane propozycje cenione za jakość wykonania oraz oryginalny design. Są to różnorodne włoskie materiały, z których uszyć można zarówno klasyczne modele, jak i wytworne kreacje, a łączy je wspólny mianownik – logo domu mody Armani. Nie dziwi więc fakt, że są tak chętnie wybierane przez renomowane pracownie krawieckie realizujące zamówienia dla segmentu high fashion.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button