%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Geometryczne, drukowane wzory oraz barwy układające się niczym w kalejdoskopie to główne cechy charakterystyczne wyróżniające kolekcje przygotowywane przez dom mody Emilio Pucci.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 6 z 6 produktów

Marka ta powstała w 1947, a jej założyciel był pierwszym projektantem, któremu udało się stworzyć funkcjonalny, jednoczęściowy kombinezon narciarski. Odzież tej włoskiej marki na początku lat 60. pokochała Marilyn Monroe, a w jej ślady poszły także Sophia Loren, Jackie Kennedy oraz Madonna.

Printy Pucci – wzorzyste jedwabie sygnowane z Włoch

Nieszablonowe podejście do wzornictwa oraz kolorystyki sprawiają, że również dziś demonstrowane podczas najważniejszych pokazów kolekcje Emilio Pucci wzbudzają niemałe zainteresowanie. Wielobarwne jedwabie, wiskozy, a także tkaniny syntetyczne świetnie sprawdzają się na przyciągające uwagę, ekskluzywne kreacje. Te pożądane przez Klientów premium, sygnowane włoskie materiały można znaleźć również w Polsce – w Magazynie Tkanin X.Qual-tex w Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym. To propozycje dostępne najczęściej w limitowanych ilościach, w hurcie oraz detalu, sprzedawane od 10 centymetrów.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button