%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Włoski dom mody Etro powstał w 1968 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo, które na początku zajmowało się przede wszystkim projektowaniem tekstyliów użytkowych.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 16 produktów

Dziś zarządzany jest przez czwórkę dzieci założyciela, a głównym znakiem rozpoznawczym marki są zachwycające kolorystyką i detalami wzory paisley. W 1996 roku Etro przedstawiło swoją pierwszą kolekcję odzieży na pokazach mody w Mediolanie i od tego czasu regularnie zachwyca na wybiegach przede wszystkim tkaninami i dzianinami we wzory inspirowane ornamentami z różnych stron świata. Ciekawostką jest bowiem fakt, że Gerolamo i jego żona przez dekady kolekcjonowali antyczne szale i próbki materiałów, tworząc własną, bardzo bogatą bibliotekę wyrobów tekstylnych, z której do dziś korzystają ich spadkobiercy.

Sygnowane tkaniny Etro z Włoch – gdzie zamówić?

Choć wydają się niedostępne, to zarówno sygnowane tkaniny jedwabne, mięsiste welury, luksusowe żakardy, jak i dzianiny drukowane w wielobarwne wzory paisley w limitowanych ilościach regularnie trafiają do oferty naszego sklepu internetowego i stacjonarnego w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

Specjalnie wyselekcjonowane tkaniny sygnowane to unikatowe materiały produkowane na specjalne zamówienie największych światowych projektantów mody. Dostępne w Magazynie Tkanin materiały to wzory używane do produkcji aktualnych kolekcji prosto z wybiegów mody – ilość każdej tkaniny jest ściśle ograniczona i często nie ma możliwości ponownego sprowadzenia konkretnego wzoru. Ograniczony metraż oraz najwyższa jakość, którą gwarantują brandy ze świata mody sprawiają, że wszystkie produkty z działu Tkaniny Sygnowane należą do kategorii premium. Dzięki nieprzerwanym dostawom z najlepszych włoskich fabryk oferujemy dostęp do najnowszych trendów modowych.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button