%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Jego kreacje często inspirowane są motywami historycznymi lub nawiązują do dzieł sztuki, a nieprzeciętna umiejętność łączenia współczesnych trendów z niekiedy groteskowymi interpretacjami wybranego tematu sprawia, że obok propozycji tego brytyjskiego projektanta nie można przejść obojętnie.

Czytaj dalej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

John Galliano to urodzony w 1960 roku Gibraltarczyk, który swoją karierę zawodową związał z Londynem. W przeszłości pracował dla Givenchy i Diora, a obecnie – po kilkuletniej przerwie – obejmuje posadę dyrektora kreatywnego w domu mody Maison Martin Margiela.

Kolekcja sygnowanych tkanin bogatych w unikatowe wzory

Cechą, która zdecydowanie wyróżnia kreacje tworzone przez tego projektanta, z pewnością jest bardzo oryginalne podejście do kolorystyki i wzornictwa. Zaskakujące zestawienia oraz kontrasty to znak rozpoznawczy tkanin sygnowanych tym nazwiskiem, a ekskluzywne jedwabne materiały są rozchwytywane przez Klientów ceniących sobie jakość premium. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w naszej hurtowni oferujemy limitowane materiały z Włoch, z których stworzyć można kreacje na miarę porównywalne z tymi proponowanymi przez Galliano – zapraszamy do złożenia zamówienia!

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button