%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Niezwykłe, zaskakujące, innowacyjne i jednocześnie odpowiednie na każdą okazję. Propozycje domu mody, który jest kierowany od 1978 roku przez najmłodszą wnuczkę założyciela marki, zawsze trafiają w sedno.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Właśnie dlatego Miuccia Prada to dziś ikona stylu, która mimo upływu lat doskonale rozumie potrzeby rynku oraz Klientów z sektora premium, a prezentowane przez nią każdego sezonu kreacje wzbudzają niemałe zainteresowanie i są bardzo pożądanymi produktami z segmentu high fashion.

Prada – prestiż i elegancja

Przyglądając się odzieży proponowanej przez ten renomowany dom mody można z całą pewnością stwierdzić, że wyjątkowość tych kreacji to w dużej mierze zasługa materiałów, w szczególności ekskluzywnych tkanin we wzory – intrygujących, nieprzeciętnych i niekiedy nawet nieco niepokojących. Nic dziwnego, że żakardy czy organzy sygnowane tym logo cieszą się aż takim powodzeniem. Nie inaczej sytuacja wygląda w Polsce – Klienci premium chętnie bowiem zamawiają w detalu oraz w hurcie wysokogatunkowe, ekskluzywne materiały włoskie dostępne w naszym sklepie

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button