%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Kiedy zależy nam na jakości każdego centymetra noszonego przez nas materiału oraz na luksusie z niego płynącym, wybrać powinniśmy tkaniny, które zapewnią nam najlepsze doznania.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 28 z 36 produktów

Takie właśnie są sygnowane przez Versace wyroby, wyróżniające się unikalnym stylem i ponadczasowym, oryginalnym wzornictwem. Ciekawe wzory tkanin sprawiają, że każda osoba ze świata mody momentalnie rozpozna pochodzenie tych materiałów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że każda kreacja z nich stworzona będzie kojarzona z Versace i wysoką półką.

Wzornictwo Versace – charakterystyczne motywy

Ekskluzywne tkaniny Versace występują zazwyczaj z bogatymi wzorami w stylu barokowym. Często pojawiającym się motywem są przede wszystkim złote ornamenty, ale też łańcuchy i meduzy. W wielu przypadkach są to materiały z sygnaturą (napisy Versace), dzięki czemu zaliczamy je do grupy sygnowane tkaniny premium.

Starannie dobrane, luksusowe tkaniny

Specjalnie wyselekcjonowane tkaniny sygnowane to unikatowe materiały produkowane na specjalnie zamówienie największych światowych projektantów mody. Dostępne w Magazynie Tkanin materiały to wzory używane do produkcji aktualnych kolekcji prosto z wybiegów – ilość każdej tkaniny jest ściśle ograniczona i często nie ma możliwości ponownego sprowadzenia konkretnego wzoru. Ograniczony metraż oraz najwyższa jakość, którą gwarantują brandy ze świata mody sprawiają, że wszystkie produkty z działu Tkaniny Sygnowane należą do kategorii Premium. Dzięki nieprzerwanym dostawom z najlepszych Włoskich fabryk oferujemy dostęp do najnowszych trendów modowych.

Rozpoznawalne wzory dla każdego entuzjasty stylu i luksusu

Sygnowane materiały Versace to doskonały wybór dla koneserów, którym zależy na perfekcyjnym i klasycznym wyglądzie w każdym momencie dnia. Każdy z nich jest unikalny w swym wzornictwie i prezentuje podejście marki do Klienta oraz samej mody. Wszystkie tkaniny, dzianiny, wiskozy czy jedwabie dostępne są w sprzedaży detalicznej, dzięki czemu możliwe jest stworzenie nawet niewielkich elementów lub dodatków z doskonałych materiałów Versace. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie internetowej lub w naszym warszawskim magazynie.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button