%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Stylizowane, splecione litery YSL to rozpoznawalne na całym świecie logo domu mody Yves Saint Laurent założonego w 1961 roku – marki, która do dziś uwielbiana jest przez rzesze Klientów ceniących sobie produkty premium.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 1 z 1 Produkt

Już od samego początku swojego istnienia była wyznacznikiem trendów, nierzadko łamiąc utarte schematy. W 1966 roku to właśnie Yves Saint Laurent sięgnął po zarezerwowany dla mężczyzn smoking i stworzył jego elegancką damską wersję. To również ten dom mody wykreował dominujący w latach 80. trend na szerokie, podkreślone za pomocą dużych poduszek ramiona.

Sygnowane tkaniny i dzianiny z Włoch

Niebanalne wzornictwo, najwyższej jakości materiały wykorzystywane w kolekcjach prezentowanych na pokazach w Mediolanie, Paryżu czy też Londynie, a także dbałość o detale to cechy, które najbardziej wyróżniają oferowaną przez YSL odzież. Warto więc posiadać w swojej garderobie elementy z sygnowanych tym logo wełen czy jedwabnych żakardów. Jest to możliwe dzięki przygotowanej przez Magazyn Tkanin X.Qual-tex ofercie, w której regularnie pojawiają się markowe tkaniny i dzianiny w limitowanych ilościach. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button