%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Szycie na miarę

“Moda polega na marzeniach i na tym, aby skłaniać do marzeń innych ludzi” – te słowa Donatelli Versace perfekcyjnie określają funkcję mody w dzisiejszych czasach, idealnie też obrazują sposób, w jaki na co dzień podchodzimy do realizacji zamówień naszych Klientek. 

W działającym w Warszawie Atelier Mario Menezi od 1988 roku spełniamy marzenia o wyjątkowych, stworzonych na miarę kreacjach, wykorzystując do tego celu najpiękniejsze włoskie tkaniny i dzianiny.

Naszą specjalnością jest krawiectwo damskie, a dzięki temu, że od lat nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy, w tym styliści, konstruktor odzieży oraz panie szyjące z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. 

Klientki decydujące się na zamówienie u nas sukni ślubnej, kreacji wieczorowej, eleganckiego kostiumu czy luksusowego płaszcza z najszlachetniejszej wełny mogą liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz możliwość wyboru materiału spośród szerokiej gamy ekskluzywnych, często sygnowanych tkanin i dzianin dostępnych w prowadzonej przez nas hurtowni.

Atelier Mario Menezi – ekskluzywne krawiectwo miarowe w Warszawie

Kreatywne podejście, otwartość na indywidualne potrzeby Klientek, dbałość o detale i staranne wykończenie, a także bezpośredni dostęp do włoskich tkanin i dzianin z najwyższej półki to jedne z wielu atutów wyróżniających Atelier Mario Menezi na rynku.

Największy w Polsce sklep z luksusowymi tkaninami włoskimi połączony ze szwalnią to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim profesjonalny dobór materiału na miejscu przez naszych konstruktorów odzieży.

Nasza Pracownia Krawiecka to miejsce, w którym w wyrafinowany sposób łączy się rzemiosło ze sztuką, a rezultatem tego połączenia są jedyne w swoim rodzaju kreacje szyte na miarę, które perfekcyjnie układają się na sylwetce i spełniają pod każdym względem oczekiwania zamawiających je osób.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia w Atelier Mario Menezi w Warszawie?

Miarowe szycie odzieży lekkiej i ciężkiej to proces wieloetapowy. Podczas pierwszego umówionego wcześniej spotkania przeprowadzamy w Pracowni konsultację z Klientką, której efektem jest stworzenie projektu z dobraniem odpowiednich materiałów. Integralną częścią tego etapu jest też zdjęcie miary oraz przygotowanie wyceny.

Kolejne spotkania to przymiarki – jedna, dwie lub więcej, jeżeli pojawi się taka potrzeba – podczas których zamówiona kreacja zostaje dopasowana do sylwetki i zmodyfikowana
zgodnie z oczekiwaniami. Nasze ostatnie spotkanie, czyli ostateczna przymiarka oraz odbiór to moment, w którym gotowy strój zostaje oddany w ręce Właścicielki.

Jeżeli więc poszukujesz Pracowni specjalizującej się w krawiectwie damskim i oczekujesz w pełni profesjonalnej realizacji usługi, to
koniecznie odwiedź nasze Atelier Mario Menezi w Warszawie, które mieści się tuż obok naszego sklepu z tkaninami włoskimi X.Qual-tex – zapraszamy!

W przypadku pytań służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button