%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Wystarczy tak naprawdę jedno spojrzenie, aby się w nich zakochać i zapragnąć kreacji uszytej właśnie z tych wyjątkowych, włoskich materiałów premium.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 305 produktów

Są to bowiem najszlachetniejsze tkaniny i dzianiny, z których powstają kolekcje prezentowane najpierw na wybiegach, a następnie w luksusowych butikach na całym świecie. Jedwab Versace, kaszmir Max Mara lub Loro Piana, wełna garniturowa Leadford &Logan czy inne propozycje sygnowane logo Dolce&Gabbana, Prada, Gucci oraz Valentino to kwintesencja elegancji i klasa sama w sobie. Nie bez powodu są tak pożądane i chętnie wybierane.

Luksusowe materiały włoskie - duży wybór sygnowanych tkanin i dzianin

Poszukując ekskluzywnej satyny jedwabnej z nadrukiem D&G, płaszczowej wełny kaszmirowej Max Mara czy też żakardu od Diora w obłędny wzór kwiatowy, nie sposób nie skorzystać z naszej oferty. Dlaczego? Ponieważ w naszym sklepie internetowym oraz hurtowni stacjonarnej w Warszawie bardzo dbamy o to, aby wśród dostępnego asortymentu nie zabrakło markowych materiałów premium. Z firmowych włoskich tkanin i dzianin wyczarować można jedyne w swoim rodzaju, zachwycające oryginalnością i elegancją elementy garderoby – niczym ze światowych wybiegów. Co ważne, aby je zdobyć, nie trzeba na własną rękę podróżować do Włoch, ponieważ regularnie uzupełniamy nasz katalog o nowe, fantastyczne materiały z sygnaturą, które kroimy już od 10 centymetrów. Warto też pamiętać, że ich ilość jest limitowana, dlatego nie opłaca się zwlekać z zakupem – zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button