%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Podobnie jak tkaniny, są płaskim wyrobem włókienniczym wytwarzanym z nitek.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 102 produktów

Powstają jednak nie w procesie tkania, a we w pełni zmechanizowanym procesie dziania i zbudowane są z oczek uszeregowanych w kolumienki (jedno nad drugim) oraz rządki (jedno obok drugiego). Choć najczęściej kojarzą się z materiałami swetrowymi o nieco luźniejszej strukturze, posiadającymi fantazyjne sploty, to na rynku obecnie dostępna jest szeroka gama cienkich dzianin o zwartej budowie (m.in. dżersej, interlok). Ta różnorodność pozwala zaś na wszechstronne ich wykorzystanie w produkcji odzieżowej.

Włoskie dzianiny na metry na luksusowe ubrania damskie, męskie i dziecięce

Zarówno producenci ekskluzywnej odzieży, jak i Klienci indywidualni ceniący sobie jakość premium oraz oryginalność posiadanych ubrań, chętnie korzystają z bogatej oferty przygotowanej przez sklep z luksusowymi materiałami do szycia - Magazyn Tkanin X.Qual-tex. Wypracowana przez lata renoma, profesjonalne podejście, ogromny wybór gatunków, wzorów i kolorów, a także możliwość zakupienia sygnowanych, bardzo często dostępnych w limitowanej ilości dzianin z najwyższej półki, to atuty, które zdecydowanie wyróżniają nas na rynku. Starannie selekcjonujemy asortyment pod kątem obowiązujących aktualnie trendów i dbamy o to, aby w składzie surowcowym oferowanych materiałów nie zabrakło szlachetnych włókien, m.in. jedwabiu, kaszmiru czy angory.

Dlaczego warto zakupić włoskie dzianiny w Magazynie Tkanin X.Qual-tex?

Przede wszystkim są to materiały premium produkowane we Włoszech. Zachwycają miękkim chwytem, delikatnością, a w wielu przypadkach również przepiękną, ażurową fakturą. Prezentowane w tej kategorii wełny swetrowe to najczęściej wysokogatunkowe mieszanki zawierające szlachetną angorę i kaszmir, dlatego doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym, zapewniając optymalny komfort cieplny. Czy można chcieć więcej? Ależ oczywiście! Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu w wyborze najodpowiedniejszego materiału, dzięki czemu zrealizowany element garderoby nie będzie różnił się od ubrań widywanych na pokazach Etro, Byblos, Gucci czy Armaniego. Szczególnie, jeżeli zostanie uszyty na miarę w naszym Atelier Mario Menezi.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button