%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Wśród dostępnych w naszej ofercie wysokogatunkowych, ekskluzywnych materiałów odzieżowych oczywiście nie mogło zabraknąć klasyki – sztruksu uwielbianego przez renomowanych projektantów i stanowiącego bardzo często podstawę wielu jesienno-zimowych kolekcji.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Nazywany również kordem (od angielskiej nazwy ‘corduroy’), jest tkaniną z okrywą runową z charakterystycznymi prążkami uzyskanymi dzięki dodatkowej nitce wprowadzonej do wątku.

Włoskie tkaniny premium – sprzedaż hurtowa i detaliczna

Prezentowane w tej kategorii sztruksy bawełniane i wełniane, czyli wykonane z włókien naturalnych wzbogaconych elastanem dla poprawienia właściwości użytkowych, to włoskie tkaniny z najwyższej półki. Plastyczność, ciekawa faktura i miękki chwyt wynikające zarówno ze specyficznej budowy, jak i wysokiej jakości włókien sprawiają, że kord jest idealnym materiałem na damską i męską odzież. Sprawdza się świetnie na płaszcze, kostiumy, żakiety, marynarki, spodnie, a także spódnice. W naszym sklepie sprzedawany jest zarówno w hurcie, jak i w detalu – już od 10 centymetrów.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button