%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Wytwarzane z celulozy włókna wiskozowe są obecnie jednymi z najczęściej wykorzystywanych w produkcji wyrobów włókienniczych.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 200 produktów

Powstają z nich zarówno materiały jednorodne (niekiedy jeszcze nazywane sztucznym jedwabiem), jak i te o mieszanym składzie, co pozwala na modyfikację pierwotnych właściwości użytkowych i podniesienie ich o najlepsze cechy typowe dla wykorzystanych surowców.

Renomowany sklep z ekskluzywnymi tkaninami i dzianinami – włoskie, sygnowane materiały

Tkaniny i dzianiny wiskozowe, a także wełniane i poliestrowe z jej domieszką, charakteryzują się przede wszystkim lekkością, dużą higroskopijnością oraz nieco chłodniejszym chwytem, stąd są bardzo przyjemne w kontakcie ze skórą. Z tego powodu Versace, Pucci, Cavalli, Dior i inne domy mody regularnie wykorzystują materiały wiskozowe w swoich kolekcjach. Elementy garderoby uszyte z tkanin tego typu wyróżniają się przede wszystkim drukowanymi, bogatymi w detale i kolory wzorami, a te z dzianin, z angorą i kaszmirem, są po prostu synonimem luksusu. Zarówno jedne, jak i drugie znajdą Państwo w naszej ofercie online oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button