%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Choć jeszcze niedawno bawełniane dzianiny dresowe kojarzyły się wyłącznie z odzieżą typu homewear czy sportową, obecnie szyje się z nich ubrania właściwie na każdą okazję.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 1 z 1 Produkt

Nawet czołowi, światowi projektanci wykorzystują je w swoich kolekcjach, a efekt jest taki, że obok włoskich sygnowanych dzianin pętelkowych i drapanych Versace czy Etro, po prostu nie da się przejść obojętnie. Są to bowiem ekskluzywne dresówki drukowane, wyróżniające się wysoką jakością wykonania z najszlachetniejszej bawełny lub wiskozy.

Spektakularne wzory sprawiają, że każda uszyta z tego typu markowej dzianiny dresowej z meszkiem lub pętelką sukienka, bluzka czy spódnica zamieniają się w unikatowy i ponadczasowy element garderoby. Sygnowana i w niektórych przypadkach dostępna w ograniczonej ilości naturalna dzianina włoska premium to również pewność, że najprawdopodobniej nie spotkamy na ulicy innych kobiet noszących identyczne wzory. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty online lub do wizyty w sklepie stacjonarnym w Warszawie i zakupienia prezentowanych w tej kategorii sygnowanych, włoskich dzianin.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button