%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Żakard to materiał o bardzo rozbudowanych (wielkoformatowych) wzorach, jedno lub wielobarwnych, wykonywany na krosnach wyposażonych w mechanizm Jacquarda.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 129 produktów

W etapie produkcyjnym często wykorzystywane są sploty metaliczne wprowadzające dodatkowy element inkrustacji. Niekiedy na tkaninie można dopatrzeć się uwypukleń oraz wklęsłości. Strona lewa żakardu jest negatywem strony prawej. Tkaniny żakardowe produkowane są z włókien jedwabiu, bawełny, lnu, wełny oraz poliestru. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, które dostępne są w bogatej ofercie w naszym internetowym sklepie z tkaninami włoskimi oraz stacjonarnym w Warszawie. Armani, Gucci, Balmain, Giambattista Valli, Chanel, Dolce&Gabbana - to renomowane domy mody proponujące w każdym sezonie nowe i zapierające dech kolekcje, które bardzo często łączy jedno – wykorzystanie w wielu projektach ponadczasowych, luksusowych żakardów. Charakteryzujące się misternie tkanymi wzorami, mięsistością, plastycznością i bardzo często dodatkiem połyskujących, lureksowych nici, są jednymi z najbardziej eleganckich materiałów. Nie dziwi więc fakt, że to bardzo często właśnie z żakardów szyje się wyjściowe kreacje dla sektora high fashion, i że to właśnie po elementy garderoby wykonane z włoskich, ekskluzywnych żakardów z przyjemnością sięgają Klienci premium.

Sygnowane żakardy – włoskie tkaniny w ofercie hurtowej i detalicznej

Bogactwo faktur, wzorów i kolorów, a także fakt, że niektóre z oferowanych markowych materiałów dostępne są jedynie w limitowanej ilości sprawia, że prezentowane w tej kategorii sygnowane żakardy cieszą się niesłabnącą popularnością. Umożliwiają realizację najbardziej śmiałych projektów na miarę tych podziwianych na światowych wybiegach w Mediolanie, Paryżu czy Londynie i są idealne na eleganckie, designerskie kreacje. Warto się o tym przekonać przyglądając się naszej ofercie – zapraszamy.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button