%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Szlachetne, miękko układające się na sylwetce i dostępne w wielu pięknych, najmodniejszych w tym sezonie kolorach – subtelnych beżach, klasycznych szarościach oraz wyrazistych czerwieniach, zieleniach i żółciach.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 28 z 29 produktów

Oferowane w naszym sklepie ekskluzywne dzianiny gładkie to sprowadzane z Włoch wysokogatunkowe materiały sweterkowe, z których szyje się ubrania w klasie premium. Lekkie, sprężyste, niegryzące i bardzo przyjemne w dotyku, a jednocześnie podatne na obróbkę, są dzianinami chętnie wybieranymi na ciepłe kardigany, sukienki, pulowery, golfy czy też poncza.

Jednobarwne dzianiny włoskie w klasie premium

Wśród prezentowanych w tej kategorii luksusowych materiałów Klienci znajdą zarówno te najbardziej szlachetne i pożądane, jednolite dzianiny kaszmirowe i z domieszką angory, jak i cieszące się popularnością, jednokolorowe dżerseje, m.in. mięsiste Punto Milano rozciągliwe w obu kierunkach, idealne na sukienki, bluzki, spodnie, a także kostiumy. To produkty z najwyższej półki, dostępne w ofercie hurtowej i detaliczne, sprzedawane od 10cm.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button