%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tkaniny wiskozowe o stuprocentowym składzie lub z domieszką elastanu, który powoduje rozciągliwość i jednocześnie ogranicza gniotliwość, stanowią fantastyczny produkt do szycia kreacji koktajlowych, wieczorowych, ale również znalazły swoje zastosowanie w segmencie odzieży casual.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 78 produktów

Prezentowane w tej kategorii włoskie tkaniny oraz dzianiny premium to propozycje zdywersyfikowane pod względem koloru, faktury oraz wykończenia. Nie jest to jednak zaskoczeniem, ponieważ wiskoza, czyli włókno celulozowe wytwarzane z naturalnego surowca, jest jednym z najbardziej uniwersalnych i powszechnie wykorzystywanych w produkcji różnych materiałów. W wielu przypadkach stanowi istotny dodatek wpływający na właściwości użytkowe wyrobu – przepuszczalność powietrza, higroskopijność czy miękkość. Świetnie łączy się zarówno z włóknami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego, jak i syntetykami, dlatego właśnie materiały z domieszką lub w 100% produkowane z tej przędzy i dostępne obecnie na rynku są tak różnorodne.

Wiskozy gładkie premium – bogactwo tkanin i dzianin

Oczywiście w naszej ofercie również nie mogło zabraknąć materiałów z wiskozą. To zarówno jednolite tkaniny wiskozowe, jak i dzianiny, występujące również w wersji uszlachetnionej dodatkiem kaszmiru czy angory. Wybór jest bardzo szeroki i należy do Ciebie – zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button