%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Szukając idealnego materiału, warto zwrócić uwagę na poliestry, poliamidy, akryle czy kompozyty wysokiej jakości, których różnorodność sprawia, że możliwe jest wykonanie niemal każdej części ubrania.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 102 produktów

Tkaniny i dzianiny syntetyczne występują w wielu różnych typach, takich jak satyny, jerseye, krepy, ortaliony i wiele innych. Ogromna różnorodność wzorów, w jakich można je otrzymać, podyktowana jest zmieniającymi się trendami. W większości wykonuje się je metodą drukowania na materiale, aczkolwiek dostępne są również warianty tkane, żakardowe.

Syntetyczne tkaniny występują w całej gamie wariantów, różniących się elastycznością, cieńszą, klasyczną lub podwyższoną gramaturą, a także połyskiem bądź jego brakiem. Możliwe jest także uzyskanie większego lub mniejszego krycia. Wiele z nich cechuje znacznie także wyższa odporność na zagniecenia niż w przypadku materiałów naturalnych. Niektóre z oferowanych przez nas materiałów sygnowane są przez znane na świecie marki, Cavalli czy Versace, co zapewnia o ich oryginalności oraz jakości wykonania.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button