%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Jeśli chcą Państwo zapewnić sobie maksymalny komfort i luksus pozostając w duchu animal friendly, posiadamy produkty spełniające nawet najbardziej wyspecjalizowane wymagania.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 11 z 11 produktów

Prezentujemy sztuczne skóry (syntetyczne), wytwarzane przy użyciu nowatorskich technologii. Wiele lat pracy włoskich producentów zaowocowało tym, że są oni w stanie stworzyć artykuły najwyższej jakości, pozostające przyjazne dla zwierząt. Widoczne w naszym asortymencie sztuczne skóry doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach, w których potrzebny jest stylowy wygląd. Materiały typu skóry elastyczne takie jak skaj czy latex świetnie sprawdzają się podczas produkcji stylowych spodni czy spódnic. Wykorzystuje się je także do tworzenia wysokiej jakości kurtek, płaszczy i innej odzieży wierzchniej.

Każda osoba, której zależy na doskonałym wyglądzie, luksusowej jakości oraz zgodzie z naturą znajdzie u nas odpowiednie produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i wyboru modelu, który najlepiej spełniać będzie Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button