%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Poliestry, poliamidy, akryle czy acetaty to materiały, które z każdym dniem zyskują coraz więcej fanów ze względu na wszechstronność ich zastosowania.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 131 produktów

Syntetyczne tkaniny gładkie, strukturalne, wytłaczane lub 3D doskonale sprawdzają się w wielu rodzajach ubrań. Ich piękne i nasycone kolory sprawiają, że każdy projekt nabiera życia. Różne typy materiałów, takie jak krepy, żorżety, ortaliony, jerseye czy tiule stale znajdują nowych adoratorów i swoje miejsce w świecie mody. Tkaniny syntetyczne dają niemal nieskończone możliwości. Używane są podczas tworzenia marynarek, spodni, kurtek, koszul, koszulek, krawatów – prawie każdego rodzaju odzieży. Posiadamy modele o różnym stopniu elastyczności, grubości, a także wersje z pełnym połyskiem, satynowe, półmatowe oraz matowe. Większość materiałów z tej kategorii – zarówno te gładkie, jak i strukturalne czy wytłaczane – charakteryzuje się bardzo niską gniotliwością.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo materiały najwyższej jakości, których zastosowanie pozwoli osiągnąć sukces.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button