%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tkaniny i dzianiny zazwyczaj 100% syntetyczne lub na podkładach z wiskozy, zaliczane do asortymentu tkanin wieczorowych.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 73 produktów

Gęsto zamocowane malutkie lśniące płatki tworzą wielobarwną galaktykę iluminacji świetlnej. Połyskujące i mieniące się feerią barw tkaniny z cekinami lub misternie naszywanymi koralikami zawsze były cenione przez projektantów, dlatego bardzo często biorą udział w procesie tworzenia modeli z kategorii haute couture. Przede wszystkim uwielbiane są za to, jak bardzo potrafią odmienić każdą kreację, zarówno tę nieco bardziej ekstrawagancką i idealną na scenę, jak i bardzo subtelną, uszytą na zamówienie na elegancką doroczną galę, bal sylwestrowy czy też inną ważną uroczystość.

Materiały cekinowe i z koralikami z Włoch – największy wybór w Polsce

Prezentowane w tej kategorii ekskluzywne materiały sprzedawane w hurcie i detalu (już od 10 centymetrów) zachwycają misternym wykonaniem, połyskliwością, bogactwem kolorów oraz faktur. Różnorodność wzorów oraz atrakcyjność wizualna deseni naszych propozycji idzie w parze z wysoką jakością wykonania – tak charakterystyczną dla wszystkich tkanin z Włoch, szczególnie tych sygnowanych, które mamy w naszej ofercie. Są to nie tylko wzory na tiulu z cekinami jedno- lub dwukolorowymi, jakie w swoich kolekcjach proponował na przykład Roberto Cavalli, ale również koronki inkrustowane koralikami ze zjawiskowymi motywami kwiatowymi. Obowiązkową pozycją na naszych półkach są dzianiny cekinowe, które są doskonałe na dopasowane sukienki, topy czy bluzki.

Misternych kreacji wykonywanych z tych niezwykłych tkanin nie da się nie zauważyć wśród największych gwiazd estradowych na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z luksusowymi materiałami cekinowymi, które dostępne są w naszym stacjonarnym sklepie w Warszawie oraz w sprzedaży online.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button