%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Subtelne i delikatne, a przy tym doskonale układające się na sylwetce. Ekskluzywne, włoskie dzianiny ażurowe na metry prezentowane w naszej ofercie to kwintesencja stylu i dobrego smaku.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 6 z 6 produktów

Są to materiały uwielbiane przez projektantów mody, co w zasadzie nie zaskakuje, ponieważ charakteryzują się plastycznością, a delikatne sploty z drobnymi dziurkami dodają uszytej z nich odzieży lekkości.

Materiały ażurowe na metry z naszego katalogu uwielbiane są przede wszystkim przez kobiety, które doceniają fakt, że dzianiny te charakteryzują się nie tylko nieprzeciętnymi walorami wizualnymi, ale również wygodą noszenia. Na uwagę w przypadku luksusowych dzianin sweterkowych, sprzedawanych przez nas już od 10 centymetrów, z pewnością zasługuje fakt, że produkowane są one z wyselekcjonowanych włókien. Bez trudu więc znaleźć można w naszej ofercie te z wełny, wyróżniające się wyjątkowymi właściwościami użytkowymi. Zachęcamy do złożenia zamówienia na naszej stronie internetowej lub do odwiedzenia wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy, jakim jest nasz sklep stacjonarny z materiałami włoskimi premium.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button