%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tkaniny futerkowe, które posiadamy w naszym magazynie wyprodukowane zostały w renomowanych fabrykach przy zastosowaniu nowoczesnych parków maszynowych oraz przy wykorzystaniu nowatorskich technologii.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 22 produktów

Dzięki dyscyplinie technologicznej i najwyżej trosce o detale włoscy producenci w laboratoriach specjalistycznych opracowali sztukę preparowania rozmaitych gatunków zwierzęcych skór do złudzenia przypominających naturalne odpowiedniki z najwyższej półki. Wszystkich zwolenników produktów animal friendly zapraszamy do obejrzenia materiałów futerkowych w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym w Warszawie.

Najwyższa jakość wykonania futer sztucznych sprawia, że po materiały z włosiem na metry obecnie bardzo chętnie sięgają projektanci i producenci ekskluzywnej odzieży wierzchniej, na przykład Calvin Klein.

Dlaczego?

Ponieważ stanowią one znakomitą alternatywę dla surowca pozyskiwanego tradycyjnie. Imitacje dostępne są w szerokiej gamie kolorów i faktur np. sztuczna norka, sztuczny miś, a ponieważ sprzedawane są na metry (a w naszym Magazynie Tkanin nawet co 10 centymetrów!), a nie na błamy, możliwe jest ograniczenie ilości powstających w procesie produkcyjnym odpadów do minimum. I choć wytwarzane są z włókien chemicznych, to w ostatecznym rozliczeniu uznawane są za bardziej ekologiczne, ponieważ zmniejszają zapotrzebowanie na naturalne skóry i futra.

Wśród oferowanych w tej kategorii luksusowych, włoskich sztucznych futer znaleźć można zarówno te imitujące faktury i kolorystykę występujące w naturze, jak i fantazyjne, w kolorach ognistej czerwieni, liliowego fioletu, a nawet w desenie kwiatowe – z krótkim, średnim oraz długim włosiem. To włoskie materiały idealne na odzież wierzchnią, np. futrzane kurtki, płaszcze, kamizelki, kożuszki oraz etole, a także na dodatki w postaci m.in. uatrakcyjniających ubrania obszyć, kołnierzy, mankietów.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button