%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Marka Leadford & Logan, która należy do Emilio & Renato D’Angelo di Umberto S.a.s, jest marką prężnie funkcjonującą w sektorze high fashion.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 27 produktów

Włoskie przedsiębiorstwo już od 1986 roku aktywnie działa w branży modowej, dostarczając do swoich odbiorców kolekcje wyjątkowych, ekskluzywnych materiałów odzieżowych. Są to przede wszystkim wyselekcjonowane wełny garniturowe premium, których właściwości użytkowe oraz walory wizualne doceniane są od lat przez największe domy mody.

Leadford & Logan – kwintesencja włoskiego stylu

Prezentowane w tej kategorii tkaniny garniturowe gładkie lub w drobny wzór jodełki czy “żabiego oka” to najlepszy wybór na odzież formalną. Sprężyste, z subtelnym połyskiem, cienkie i oddychające wełny, szczególnie te najbardziej pożądane dziewicze, doskonale bowiem sprawdzają się w takiej roli. Właśnie z tego powodu są sygnowanymi materiałami włoskimi, po które najchętniej sięgają wykwalifikowani krawcy zajmujący się szyciem garniturów na zamówienie (bespoke). W naszej ofercie dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a sprzedajemy je zarówno w hurcie, jak i detalu, już od 10 centymetrów.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button