%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Osoby, którym zależy na najwyższej jakości materiału zawsze znajdą u nas dokładnie to, czego potrzebują, czyli selekcję produktów sygnowanych przez światowych projektantów mody.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 10 z 10 produktów

Posiadamy w ofercie tkaniny ekskluzywne – starannie dobrane spośród najlepszych na rynku. W tym dziale prezentujemy Państwu produkty o oryginalnym splocie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Chanel. Ikona mody, która od wielu lat wytycza trendy w segmencie high-fashion. Materiały, które posiadają splot Chanel to gwarancja doskonałej jakości w każdym centymetrze.

Specjalnie dobrane tkaniny z kategorii Premium

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wyselekcjonowanych wełn, wiskoz oraz kompozytów o rozpoznawanym na całym świecie splocie. Wszystkie produkty w tej kategorii to markowe materiały włoskie, które zazwyczaj dostępne są tylko w ograniczonych ilościach. W naszym sklepie z tkaninami mogą Państwo nabyć te luksusowe materiały na metry, już od 10 cm, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie przede wszystkim wyjątkowej kreacji, a także własnych dodatków w designie cenionego projektanta mody.

Te ekskluzywne tkaniny chanelki to doskonały materiał na klasyczny kostium w stylu Chanel, marynarkę, żakiet, a nawet spódnicę, sukienkę czy płaszcz.

Najwyższa jakość nie tylko w samym materiale

Prezentowane materiały ze splotem Chanel to jednak nie tylko wysoka jakość tkaniny. Oprócz niej liczą się przecież także określone, ciekawe wzory, na którym tak bardzo zależy naszym Klientom. Dlatego właśnie tkaniny tej kategorii występują w tak rzadko spotykanej kolorystyce, zachwycającej głębią, wytrzymałością i najróżniejszymi kombinacjami połączeń barw. Dodatkowym atutem jest układ włółkien, który umożliwia efektowne strzępienie jako element wykończeniowy.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że bez wątpienia każdy produkt sygnowany przez tę markę można uznać za luksusowy. Znalezienie firmy, która mogłaby dorównać kunsztem prezentowanym materiałom jest niezwykle trudne. Jeśli mają Państwo ochotę przekonać się o niewątpliwej jakości wiskoz i wełen Chanel, zapraszamy do zakupów.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button