%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom największy możliwy komfort, wynikający z noszenia doskonałej jakości materiałów.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 27 produktów

Dlatego właśnie proponujemy Państwu jednokolorowe satyny syntetyczne, o pięknych barwach. Posiadamy wiele wariantów kolorystycznych, dostępnych w wersji błyszczącej lub półmatowej, a także różne poziomy elastyczności, zależne od procentowej zawartości elastanu. Mamy również materiały typu triacetat cadi o podwyższonej gramaturze, doskonałe do tworzenia bardziej wytrzymałych ubrań ze względu na swoją nieco większą grubość.

Nasze gładkie materiały syntetyczne są sprężyste i lśniące. Cechuje je także wyjątkowa wytrzymałość na rozciąganie i rozrywanie, co sprawia, że są one doskonałym wyborem na lata użytkowania. Materiał ten świetnie sprawdza się w bieliźnie, bluzkach, chustach i apaszkach, topach czy szlafrokach, ale także wymagających elegancji koszulach, poszetkach, sukniach i sukienkach. Grubsza satyna typu Cadi pozwala także na wykonanie marynarek, sporni i bolerek.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button