%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Wysokogatunkowe, plastyczne, podatne na obróbkę oraz niezwykle przyjemne w dotyku. Tkaniny i dzianiny wełniane na metry, które w naszej ofercie hurtowej i detalicznej dostępne są od 10 centymetrów, to wyselekcjonowany asortyment i jakość premium, co zadowala najbardziej wymagających Klientów.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 416 produktów

Idealne na ekskluzywną odzież materiały zachwycają zarówno miękkim chwytem, bogatą kolorystyką, jak i wzornictwem. W rezultacie, z każdego zakupionego przez Państwa kuponu może powstać unikatowy, ponadczasowy oraz zapewniający komfort noszenia element garderoby damskiej lub męskiej – wykwintny i przyciągający uwagę model niczym z pokazów Chanel, Burberry czy Max Mara.

Najlepsze kaszmiry i angory na luksusową odzież – sygnowane tkaniny i dzianiny

Produkowane z naturalnych, pozyskiwanych z okrywy włosowej zwierząt włókien (m.in. owiec, kóz, królików czy wielbłądów), materiały wełniane od zawsze cenione były za to, jak pięknie się wybarwiają oraz jak przyjemne jest noszenie ubrań z nich uszytych. Przede wszystkim zapewniają znakomitą cyrkulację powietrza i ciepło, przy jednocześnie bardzo dużej higroskopijności oraz sprężystości. Te atuty, w połączeniu ze współczesnymi możliwościami tkania oraz dziania sprawiają, że wełny kostiumowe, garniturowe i płaszczowe, a także te sweterkowe, to po prostu klasa sama w sobie. Nie dziwi więc to, że wyroby m.in. z kaszmiru czy angory są tak poszukiwane.

Magazyn Tkanin X.Qual-tex – włoskie materiały wełniane w sprzedaży hurtowej i detalicznej

Chanelki, boucle, kraty, prążki, pepitki i melanże są obok jednolitych materiałów wełnianych prezentowanych w tej kategorii, tymi najchętniej wybieranymi na sukienki, spodnie, płaszcze czy też ponadczasowe i zawsze modne żakiety w stylu Jackie Kennedy. W naszym katalogu Klienci znajdą tak pożądane tkaniny virgin wool (lana vergine), czyli te z najczystszych, najlepszej jakości włókien z pierwszego strzyżenia. Oczywiście decydując się na zakup tak luksusowych materiałów warto następnie oddać je w ręce profesjonalistów z naszego Atelier Mario Menezi. Dlaczego? Ponieważ tylko eksperci, którzy posiedli kunszt miarowego szycia będą w stanie w pełni wykorzystać właściwości włoskich tkanin i dzianin wełnianych oraz w pełni wyeksponować ich piękno.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button