%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Marka Agnona została założona w 1953 roku przez Francesco Ilorini Mo i początkowo zajmowała się wyłącznie produkcją wysokiej jakości tkanin z naturalnych włókien, które zamawiały takie domy mody jak Chanel, Balmain, Dior czy Balenciaga.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 5 z 5 produktów

Wraz z upływem czasu ta włoska, prężnie rozwijająca się firma poszerzała swoją ofertę, a w 1972 roku przedstawiła własną kolekcję ready-to-wear. Zaproponowane ubrania uszyte zostały oczywiście z najszlachetniejszych materiałów i wyróżniały się prostymi, bardzo nowoczesnymi fasonami, co zdecydowanie przypadło do gustu klientom.

Luksusowe wełny włoskie

Ekskluzywne włoskie tkaniny Agnona od początku produkowane są przede wszystkim z wysokogatunkowych włókien pochodzenia zwierzęcego. Obecnie firma ma w swojej ofercie ponad pięć tysięcy wzorów tkanin z wełny wielbłądziej, kaszmiru, moheru, a także z najdroższej na świecie wełny vicuña. Te wyjątkowe materiały odzieżowe, idealne na płaszcze, kostiumy, garnitury lub poncza, zakupić można również w naszej hurtowni. Zachęcamy więc do przyjrzenia się naszej ofercie premium i skorzystania z okazji zakupu sygnowanych tkanin najwyższej jakości.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button