%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tkaniny welurowe oraz aksamity na tle pozostałych materiałów odzieżowych wyróżniają się wyjątkową strukturą – miękkie i jednocześnie sprężyste włókna zapewniają idealną bazę do tworzenia ubrań wymagających utrzymania nadanego im kształtu.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 16 z 30 produktów

Welury idealnie nadają się do szycia marynarek, kostiumów, sukni, spódnic, kurtek, bomberek czy spodni. Niektóre materiały wyróżniają się na tle innych elegancją i ciekawą strukturą, pozwalającą ubraniom utrzymać kształt, jaki został im nadany. Taki właśnie jest welur – zwykle syntetyczna tkanina, połączona niekiedy z różnymi włóknami naturalnymi. Występuje ona w wielu różnych wariantach, co sprawia, że każdy z naszych Klientów bez problemu znajdzie odmianę dla siebie. Posiadamy wersje jednokolorowe, a także wykorzystujące ciekawe wzory, takie jak paisley, łańcuchy, kwiaty czy pasy, dostępne zarówno nadrukowane na materiał, jak i wyszywane.

Welury i aksamity posiadają całą gamę zastosowań. Te pierwsze stanowią doskonałe rozwiązanie materiałowe na suknie, żakiety, marynarki czy spódnice, a także elementy wykończeniowe. Drugie zaś perfekcyjnie sprawdzają się jako okrycia wierzchnie, płaszcze i kurtki. Wykorzystywane są również jako obicia mebli. Posiadamy w ofercie materiały gładkie, z charakterystycznym meszkiem lub karbowane.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Call Now Button