%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Tym, co zawsze zdecydowanie wyróżniało projekty przedstawiane przez francuski dom mody Balmain z pewnością były widoczne nawiązania do architektury oraz perfekcjonizm przejawiający się przede wszystkim w dbałości o detale.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 4 z 4 produktów

Zdecydowane linie podkreślające kształt sylwetki, wykorzystanie geometrycznych motywów czy też nakładające się warstwy i powtarzające rytmy sprawiły, że do dziś marka ta uwielbiana jest za swoje pragmatyczne podejście do kwestii mody. Nic dziwnego, że w kreacjach z logo Balmain prezentowały się takie sławy jak Sophia Loren, Brigitte Bardot czy uwielbiana przez młode pokolenie Lady Gaga, a z sygnowanych tkanin jedwabnych obecnie chętnie szyją swoje kreacje kobiety uwielbiające luksusowy dotyk materiałów klasy premium

Sklep internetowy z włoskimi tkaninami – markowe jedwabie

Nasza oferta to przede wszystkim wyselekcjonowane materiały odzieżowe z najwyższej półki, idealne na oryginalne i niepowtarzalne kreacje. To propozycje jedynych w swoim rodzaju i często dostępnych w limitowanych ilościach tkanin i dzianin, które można zamówić w hurcie lub detalu już od 10 centymetrów - zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button