%AMOUNT_LEFT_FOR_FREE_SHIPPING%

Założona w 1925 roku marka Fendi na początku specjalizowała się przede wszystkim w produkcji futer oraz wyrobów ze skóry naturalnej, z czego oczywiście słynie do dziś.

Czytaj dalej
Filtruj
Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Damskie torebki Baguette, Pekaboo i Croissant, z charakterystyczną sygnaturą połączonych liter FF opracowaną przez Karla Lagerfelda, który przez wiele lat zajmował w firmie stanowisko dyrektora kreatywnego, są obecnie luksusowym i pożądanym towarem deficytowym. Podobnie zresztą jak odzież z regularnie prezentowanych od 1977 roku, wyjątkowo wyrazistych kolekcji ready-to-wear.

Włoska klasyka w najlepszym wydaniu

Luksusowe tkaniny, z których Fendi tworzy swoje kolekcje, cenione są przede wszystkim za unikatowe wzornictwo. Tutaj nie ma miejsca na banał, a wyraziste i zdecydowane desenie pozwalają w pełni zamanifestować nieprzeciętną wręcz elegancję. Nic dziwnego, że Klienci premium tak bardzo poszukują sygnowanych produktów tej marki i potrafią latami wyczekiwać w kolejce na realizację zamówienia. Na szczęście w naszym sklepie internetowym możliwe jest zakupienie luksusowych, limitowanych tkanin od ręki zarówno w hurcie, jak i w detalu, dlatego zachęcamy do śledzenia oferty.

Zapisz się do newslettera
i odbierz

-10 %

Otrzymuj także ciekawe wiadomości dotyczące aktualnych nowości i promocji.

Call Now Button